Kalite Politikamız

Kullanmış olduğumuz markaları seçerken dünyada kullanılan en güncel ve marka değeri taşıyan argesi yapılmış ve geri dönüşlerde tam destek verebileceğimiz markaları seçmekteyiz. Sektörsel bazlı bazı ürünlerde arıza durumunda eski ürün incelemeye gitmeden yenisi uygulanmakta ve inceleme den geçecek süre zarfında hizmet almaya devam etmeniz sağlanmaktadır.

Son kullanıcının isteklerine doğru cevaplar verecek ve uzun süre aksaklık yaşamadan işleyişini yürütebilecek ekip ve donanımları her zaman takip etmekte ve sunmaktayız.

Tecrübeli personel uzman kadro

Mimarlık, mühendislik, teknoloji ve ajans alanlarında verdiğimiz hizmetlerde tüm ekip arkadaşlarımız kendi alanlarında uzman ve sorun çözme odaklıdır. Yapılan tüm projelerde proje sorumlusu, şantiye şefi ve etkin çalışma arkadaşlarımızı bir araya toplayıp yapılan projeyi baştan sona kadar yürütmeleri oluşma ihtimali olan tüm aksaklıkların önüne geçmede bizim en önemli aktivitemizdir. Çalışma arkadaşlarımız için, işleyiş sistemimiz ve hizmet verdiğimiz kurumun işini sorunsuz, doğru ve zamanında teslim etmesi için yapılan projeye en uygun ekip ve ekip liderleri ile işleyişimizi sürdürmekteyiz. Bu şekilde yapılan çalışmalarda hizmet verdiğimiz kurumlar anlık raporlama ve haftalık toplantılar ile almış oldukları hizmetleri takip etmelerini kolaylaştırmaktayız.

Bunların yanı sıra imalat atölyelerimizde de projeye en uygun imalat sorumlusu çalışma arkadaşlarımızı yetkilendirerek tüm işleyişi kontrol altında tutarak doğru hizmeti doğru zamanda almanıza yardımcı olmaktayız.

Son model araç ve ekipmanlar

İmalat ve uygulama bantlarımız güncel ekipman ve makineler ile sürekli güncellenmektedir. Yapılan imalatlar ekipmanları ve makinalarımızı günümüz teknolojisine uygun, sürdürebilirliği yüksek ve performans değerleri en üst seviyede markalar ile çalışmakta ve bunların hizmet verdiğimiz kurumlar için üreteceği ve uygulama sırasında sorun çıkartmaması bizim için değerli konular olmaktadır.

Dünya teknoloji ile büyürken bu havuzu etkin kullanmak ve buna göre parkurlarımızı güncellemek verdiğimiz hizmet kalitemizi ve hızımızı en üst seviyelere çıkartmaktadır.

YUKARI
tr_TRTürkçe