Liderlik

Değişimi kucaklarız; değişimin en hızlı ve sorunsuz şekilde hayata geçmesi için kendimiz dahil herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini biliriz.

Hatalarımızdan öğrenebildiğimiz ve hatalarımızı tekrarlamadığımız sürece inisiyatif kullanırız, kullanmayı teşvik ederiz. İnisiyatif kullanmanın öz güven artırdığını ve işleyişi en hızlı şekilde yürüttüğünü bildiğimiz için bu konuda teknik ve psikolojik destekler almakta ve her konuda doğru ilerleyişi beslemekteyiz. Tüm personellerimizde performansı objektif ve ölçülebilir kriterlere göre tanımlar, adil ve tutarlı bir şekilde değerlendiririz.

İyi yapılan bir işi mutlaka takdir ederiz; aynı zamanda birbirimizi geliştirmeye yönelik geri bildirimlerde bulunuruz. Doğruluğuna inandığımız konuları rasyonel bir şekilde sonuna kadar savunur, hayata geçirmek için yapıcı bir şekilde çalışırız.

 Bir projenin sadece çalışması bizim için değerli değil, doğru yerde doğru hizmeti sağlamak için yetkin ve lider çalışma arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz.

Liderliğin içinde sadece kurallar ve kaideler olmadığına inandığımız için inisiyatif ve tecrübenin önemini üstümüzde büyük bir baskı olarak hissetmekte, buna göre çalışmaktayız.

YUKARI
tr_TRTürkçe